29 Aralık 2015

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti!

Bir ay önce İzmir Kınık İş Bankası şubesine hesabımı kapatmak için gitmiştim, çünkü Haziran ayında bankada bulunan hesabımdan hesap işletim ücreti kesmişlerdi. Bana 2 tane otomatik ödeme talimatı verirsem bir daha kesilmeyeceği söylendi. Ben de hesabımı kapatmadım 2 otomatik ödeme talimatı verdim.

Fakat 26/12/2015 tarihinde 51.43 + 2.57 TL hesap işletim ücreti kesilmiş. Bu kesintinin tarafıma iadesini istiyorum. Müşteri temsilcisine bağlanamadım.

Huriser 88 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi29 Aralık 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön