İş Bankası Hesap İşletim Ücreti!!!

Murat Ş. |

Yıllardır müşterisi olduğum İş Bankası hesabımdan hesap işletim ücreti olarak 53 TL. kesinti yapmış. Otomatik ödeme talimatı olmasına ve yıllardır kredi kartını kullanmama rağmen neden benden hala daha bu ücret kesiliyor. Bu ay sonunda İş Bankası ile bütün bağlantımı koparacağım. Bütün arkadaşlarıma da iş bankasının bu yaptıklarını anlatacağım. Benden almış olduğunuz 53 TL. İnşallah sizin için hayırsız olur.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Eylül
  09:21

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi