İş Bankası Hesap İşletim Ücreti.

Kamil K. |

İş Bankası müşterisiyim. Bankaya öğrenci belgemi vermeme rağmen ayrıca açık öğretim lisesinde okuyorum. 1 yıl geriye dönük olarak hesap işletim ücretlerini almak için şubeden dilekçe verdim. 8 gün oldu arayan soran yok. Ayrıca kimi şube sadece üniversitelerden işlem ücreti kesilmiyor diğeri bütün öğrencilerden kesilmiyor diyor. Hangisi doğru şimdi ve dilekçeler kaç günde sonuçlanıyor?

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Haziran
  16:53

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi