İş Bankası Hesap İşletim Ücreti!

Bekir S. |

İş bankası hesap kartı sahibiyim. Banka dün mesaj atmış hesap işletim ücreti 54 TL 2105 Ocak-Haziran arası diye. Arayayım bilgi alayım dedim çağrı merkezi biz sizin ödeyip ödemeyeceğinizi bilemeyiz dediler şubeye gidin dediler. Şubeye gittim çağrı merkezini arayın otomatik ödeme falan verirseniz almazlar dediler. Daha sonra İş bankasından başka biri beni aradı bu seferde 2.400 TL ek limit verebiliriz dediler hesap işletim ücretini sorduğumda biz başka bir birimiz bilmiyoruz dediler. Ben buradan İş Bankası yetkililerine sesleniyorum hesap işletim ücreti işi ne olacak?

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bekir S.
  22 Nisan
  15:07

  sağ olsunlar titizlikle incele yapıp İş Bankası sitesindeki açıklamayı mail atmışlar.

 • Bekir S.
  22 Nisan
  15:05

  sağ olsunlar titizlikle inceleme yapıp işbankasındaki açıklama metnini mail atmışlar

 • 21 Nisan
  16:27

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi