25 Haziran 2013

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti!

1***22 nolu İş Bankası hesabımı yakın zamanda kullanmak durumunda kaldım, iş yatırım hesabıma aktardığım miktar üzrinden 2012 ve 2013 yıllarına ait hesap işletim ücreti kesildi. Bu ücretler hangi yasal hükme dayanılarak kesildi öğrenmek istiyorum. Eğer hesap işletim ücreti bir hak ise bu hakkın nasıl tahsil edileceği ve işlem ücreti miktarının ne olacağı nerede ve nasıl hükme bağlanmış bilmek istiyorum.

Eğer kesilen bu miktarların yasal dayanağı açıklanmaz ve kesilen tutarlar hesabıma iade edilmezse, hakkımı aramak için gereken tüm işlemleri yapacağım. Kesilen miktar bana çok zarar veren bir miktar değil elbet, asıl zarar veren durum hukuksuz bir şekilde paramın tahsil edilmesi.

Serkan 38 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi25 Haziran 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön