21 Ocak 2015

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti!

12 Ocak 2015 tarihinde, İş Bankası vadesiz TL hesabımdan 50 TL ücret kesilmiştir. Üniversite öğrencisiyim, ücret kesilen hesaba tanımlı otomatik ödeme talimatım var ve yıllardır İş Bankası kullanıyorum. Buna rağmen 50 TL hesap işletim ücreti kesilmiş.

Telefon ile arayarak bunu bildirdiğimde, gidin şubeye dilekçe yazın diyorlar. İş Bankası'nın bu davranışı yüzünden, yani hesap işletim ücreti kesildiği için hesapta ki para eksilmiş ve otomatik ödeme talimatında olan doğalgaz faturamda ödenememiş. Bu kesilen ücretin iadesini talep ediyorum. Şayet iade yapılmaz ise, tüm paramı zaten maaş müşterisi olduğum bir başka bankaya taşıyacağım.

Mustafa 2.038 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa21 Ocak 2015

    Yanıtınızı bekliyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi21 Ocak 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön