03 Şubat 2014

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti

İstanbul Şirinevler Şubesinde uzun yıllardır hesabım mevcut. Hesap işletim ücreti adı altında ikinci 6.ay masrafı kesildi (50 TL) Çok önemli işlemler yaparken ve bir yer para beklerken bütün işleminizi alt üst ediyorlar. Miktar küçük olsa bile çok önemli bir işleminiz aksıyor. Hesap işletim ücreti ödemesi zorunlu değil ama olsa bile kullanıcı isteğine göre ödenmesi gerekir.

Gerekirse borç olarak birikir ve kullanıcı ister puanından öder ister nakitinden ama istediği zaman Kullanıcıdan para kesilmeden önce bu işlem ücretinin alınmaması yönünde ne gibi önlemler alınacağı kesilmeden 1 gün önce müşteriye teklif edilmelidir. Gerek talimat gerekse kredi kullanımı Paranın tarafıma iadesini talep ediyorum.

Necip 75 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön