01 Kasım 2013

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti 100 TL Alıyor!

İş Bankası hesap kartıma her para yatırılışında benden para kesiliyor hesap işletim ücreti adı altında. 2013 yani bu yıl itibariyle tam 100 TL hesabımdan para kestiler. 7-8 ay önce 50 TL ve bugün de 50 TL hesabımdan kesildi. Hesabıma para yatırılmasaydı bu ücreti almayacaktınız. Yani bana ailem 50 TL gönderse hepsini alacaktınız.

Benim bilgim olmadan benim hesabımdan para çekenlere sesleniyorum bankacılık bu mu? Ben bu kadar para kesileceğini bilmiyordum bilgi vermiyorsunuz ve hesabımdan haberim olmadan para kesiyorsunuz. Kredi kartı kart ücreti bile 45 TL onu bile bankalar bonus olarak geri yatırıyorlar. Benim paramı geri verin!

Senem 86 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi01 Kasım 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön