İş Bankası Hesap İşletim Masrafı Alıyor!

Şinasi D. |

İş Bankası bankamatik kartı kullanıyorum. Öğrenciyim ve okumaktayım. 20.10.2014 tarihinde dönem hesap işletim masrafı adı altında ücret hesabımdan tahsil edilmiş. Tutar 44.97 TL ve BSMV tutar 2.25 TL. Bu kesintiler olmaması gerekiyor. Gerekli kurumlara başvuru yapacağım. İş Bankası müşterisine böyle mi davranıyor? Ben öğrenciyim. Bu kesintilerden mahrum olmam gerekiyor.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  13:18

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi