26 Kasım 2013

İş Bankası Hesap İşletim Masrafı!

2006 yılında maaş anlaşmalı almış olduğum İş Bankası kredi kartımı maaş anlaşmam bittiğinde otomatik ödeme talimatı vermem halinde hiçbir ücret almadan kullanabileceğimi söylediler. O günden beri hizmetlerinden memnun kaldığım için kullanıma devam etmekteyim. Otomatik ödeme talimatım ve yatırım hesabım mevcut.

Kredi kartını düzenli ödemekteyim. Ancak vadesiz döviz hesabımdan ve yatırım hesabımdan hesap işletim masrafı adı altında kesinti yapıldığını fark ettim. Yıllardır hiçbir sorun yaşamadığım düzenli ödeme yaptığım ve yatırım hesabını kullandığım bankanın bu tür kesintiler yapması hiç hoş değil. 11 euro gibi yüksek kesintinin ve yatırım hesabımdan kesilen masrafın iadesini talep ediyorum.

Seçkin 63 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi26 Kasım 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön