İş Bankası Hesap İşletim Masrafı..

Yeliz Üstüner A. |

İş Bankası hesabımdan 29/09/2015 tarihinde 50,70- TL 2015/1. dönem hesap işletim masrafı ve 2,57- TL 2015/1. dönem hesap işletim mas. BSMV adı altında 4077 sayılı yasaya göre haksız ücret aldı. 2012 yılında verilen nihai mahkeme kararı gereği bu alınan hesap işletim ücretinin hesabıma iade edilmesini istiyorum. Aksi halde tüketici hakem heyetine ilgili konu hakkında başvuracağımı ve hesabımı kapatacağım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  11:21

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi