15 Nisan 2013

İş Bankası Hesap İşlem Ücreti Kesildi!

Öncelikle iş bankası işte üniversiteli kredi kartı sahibi idim. henüz kapattırdım. Cumartesi günü hesabıma 500 tl para yatırdı bi arkadaşım. hesap kartımın dahi olmadığı, daha önce sayılı işlem yaptığım hesaptan 92 liralık hesap işletim ücreti aldılar. Halbuki ben öğrenciyim açarken hesabı öğrencilerden hesap işletim ücreti almadıklarını da belirtmekteler. Umarım bunu görür ve çözümünü sağlarlar.

Fuat 16 Okunma

Cevaplar

  • Fuat 15 Nisan 2013

    Bana gelen mailde 2012 yılına ait öğrenci belgemi die belirtmişler ben yeni ögrenci belgesi alıp ileticem; zaten 4 yıllık üniversite oldugundan o yıllara ait olarakta algılamış olursunuz.

  • İş Bankası Temsilcisi15 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön