10 Nisan 2013

İş Bankası Hesap İşlem Ücreti Kesildi!

İş Bankası'na hesap işletim ücretleri ile ilgili şikayetimi telefon ile bildirdim. İki adet otomatik ödeme talimatı verildiği taktirde 2013'te yapılan kesintilerin geri ödeneceği söylendi. Dün talimatlarımı verdim. Bugün Bursa- Fatih Sultan Mehmet şubesine hesap işletim ücreti iadesi için dilekçe vermeye gittim. İadenin yapılamayacağını söylediler.

Telefonda konuştuğumu söyleyince yanlış anlaşılma olmuştur gibi bahaneler ürettiler. Ben bu durumdan son zamanlarda gerçekten çok mağdurum. Üstüne üslük bireysel müşteri temsilcilerinin de konuya dair tam bilgileri yok. Sürekli bir bahane üretme çabası içindeler. Şikayetimin ivedilikle dikkate alınmasını rica ediyorum.

Merve 122 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön