26 Şubat 2013

İş Bankası Hesap İşlem Ücreti Kesildi!

İş bankası maximum öğrenci kartımı aldım. Alırken promotör arkadaşa ısrarla sorduğum şey, "hesap işletim ücreti olacak mı?". "Hayır efendim, öğrenci olduğunuz sürece kesinlikle olmayacak, öğrenci kartı bu. " Tamam dedik, aldık. Noldu? 50 TL hesap işletim ücreti kesildi. Bankadan, "yeni uygulama bu, yapacak birşey yok, geri alamazsınız. " denildi, yollandık. Kaç kez kesildi bilmiyorum, sadece bir kez gördüm.

50 lira iş bankası için önemsiz ancak, benim için durum böyle değil. Ben sözümü tuttum, borcumu ödedim. Peki koskoca işbankası, sözünü neden tutamıyor? İlla yabancı bankaları mı kullanalım? Türk malı diye güveniyoruz. Sonra neden sermaye dışarı gidiyor? Şikayetim var, hakim bey!

Melih 51 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi26 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön