İş Bankası Hesap Bilgisi Ücreti Alıyor.

Yunus Emre Ö. |

Konsolosluğa verilmek üzere aldığım mevcut hesap dökümlerinin yazdığı bir sayfalık kağıt için 21 lira para kesildi. Bir sayfa çıktı alıp imzalamak için bu kadar para istenmesi gereksiz. Daha önceden de hesabımdan sürekli işlem ücreti kesiliyordu. Öğrenci olduğumu bildirmeme rağmen paranın bir kısmı yatmadı. Bende bugün tüm paramı çektim hesaplardan , ayrıca şirketimle konuşup maaşımı da başka bankadan alacağım. İş Bankası çok küçük şeylerin hesabını yapıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Diğer Komisyonlar Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus Emre Ö.
  24 Şubat
  10:46

  bence müşteri odaklı çalışmak ve müşteri memnnuniyeti nedir haberleri yok

 • 19 Şubat
  12:04

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi