26 Nisan 2013

İş Bankası Hesap Açtırma Süreci!

25 Nisan 2013 tarihinde bankanızdan ticari bir hesap açtırmak üzere talepte bulunmak için Şehitkamil / Gaziantep şubenize gittim ve sıra numarası aldım. Sıra numaramızı aldığımızda numaramız geldikten sonra müşterim temsilcimizin yanına gittiğimiz de aynen " Benim de bir işim vardı ama siz geldiniz " cümlesiyle karşılaştık.

Mesai saatinde neydi acaba bu iş kestiremedik hesap açtırmak istediğimizi söylediğimizde " Alın şu formu doldurun " gibi kaba bir tabir ile karşılaştık. Sesimizi çıkarmadan formu doldurduk sonrasında bize " Hesap açmak için 50 TL alıyoruz ama sizin ayağınız alışsın diye 10 TL alalım " diyerek pot üstüne pot kırıyordu. Türkiye İş Bankasını tebrik ederim.

Levent 73 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi26 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön