İş Bankası Hesap Açtırma Süreci!

Levent Ş. |

25 Nisan 2013 tarihinde bankanızdan ticari bir hesap açtırmak üzere talepte bulunmak için Şehitkamil / Gaziantep şubenize gittim ve sıra numarası aldım. Sıra numaramızı aldığımızda numaramız geldikten sonra müşterim temsilcimizin yanına gittiğimiz de aynen " Benim de bir işim vardı ama siz geldiniz " cümlesiyle karşılaştık.

Mesai saatinde neydi acaba bu iş kestiremedik hesap açtırmak istediğimizi söylediğimizde " Alın şu formu doldurun " gibi kaba bir tabir ile karşılaştık. Sesimizi çıkarmadan formu doldurduk sonrasında bize " Hesap açmak için 50 TL alıyoruz ama sizin ayağınız alışsın diye 10 TL alalım " diyerek pot üstüne pot kırıyordu. Türkiye İş Bankasını tebrik ederim.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Nisan
  17:44

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi.

  Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi