İş Bankası Hesap Açamıyor!

Tolga G. |

Bir hesap açtırmak için 3 gündür Ankara Sincan İş Bankası şubesine gidip geliyorum, açmıyorlar hesabı. Bekletip duruyorlar. Her gün iş yerinden izin alacak değilim herhalde. Madem hesap açmayacaksınız kapatın bankanızı olsun. Adamı oyalayıp duruyorsunuz. 3 günde bir hesap açılmaz mı ya! Yapamayacaksanız kapatın bankanızı olsun bitsin. Hesap açtıracak çok banka var.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Eylül
  14:21

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden Şubemiz tarafından açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi