23 Şubat 2015

İş Bankası Hesabını Aktif Olarak Kullanmama Rağmen Hesap İşletim Ücreti Kesti!

İş Bankası hesabımı 5 yıldan beridir kullanmaktayım her ay maaşımı İş Bankası'na EFT yapmaktayım ve kredi kartını kullanmaktayım, yine buna rağmen banka ve tasarruf hesabımı aktif olarak kullanmaktayım benden 09.01.2015 tarihinde 47,62 TL hesap işletim ücreti kesti ve daha önceden de kesilen ücretlerin iadesini istiyorum. İade edilmez ise sosyal medya dahi (Bimer, BDDK, TMSF, SPK) ve ulaşabildiğim her yere bu haksızlığı bildireceğimi ve sizin bankanızla olan tüm mevduat ilişkilerini keseceğimi ve sonucu buradaki okuyucularla anlık paylaşacağımı bildiririm.

Cuma 321 Okunma

Cevaplar

  • Cuma13 Mart 2015

    İş bankasıyla çalıştığım için çok pişmanım yıllarca hesabımı buraya yatırarak hata etmişim fakat bu saatten sonra daha çalışmayacağım hesabı kapatacağım sosyal medya ve her yerde bana yapılan bu haksızlığı herkezle paylaşacağımı bildiririm. Sonuç olumsuz aramaya dahi tenezül etmeyen mail gönderen bir banka böyle bir bankadan ne beklenir ki.

  • İş Bankası Temsilcisi23 Şubat 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön