İş Bankası Hesabımı Kapatmıyor.

Ömer D. |

Yıllar önce çalıştığım kurum maaş için İş Bankası'nda hesap açtı. O iş yerinden çıkınca bir daha bu hesabı kullanmadım, şimdi hareketsiz hesaplardan ücret kesileceği bilgileri geldiği için kapatmak istedim. İnternet bankacılığında hesap kapatma bölümünden hesabımı kapatmak istedim ancak tek hesap varmış diye kapatamazsınız diye hesabım kapatılmadı.

Bankaya durumu ilettim, illa kapatmak için hesabın açıldığı 3 saatlik şubeye gitmem mi gerekiyor diye, cevap olarak hesabın açıldığı şubeye gitmeniz gerekiyor denildi. Üstüne birde dalga geçer gibi kredi kartımızı alın diye aranıldım.Hem basit bir hesabı kapatmayacaksın, hemde kredi kartımı al diyeceksin. Tam bir fiyasko.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Nisan
  16:44

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi