22 Ocak 2014

İş Bankası Hesabımdan Para Kesiyor!

Yaklaşık 6 yıldır İş Bankası müşterisiyim. Banka hesabımı ve kredi kartını kullanmaktayım. Geçtiğimiz 10 gün içerisinde banka hesabıma yatırılmış olan paradan 150 lira kesinti yapışmış olup bu kesintinin herhangi bir şekilde mantıklı bir açıklamasını alamamaktayım.

Kredi kartımı kapattım, herhangi bir borcum yok. Banka kartı yıllık ücreti gibi bir kesim bugüne kadar yapılmamışken bu kesintinin neyden kaynaklandığını öğrenmek ve paramın iadesini talep ediyorum. Lütfen ilgili kurum ve şahıslar bu konuyla ilgilensin.

Nur 45 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön