İş Bankası Hesabımdan Kesinti Yaptı!

Abdulkadir B. |

Üç yıldır İş Bankası'nda hesabım var. Yaklaşık bir yıldır kullanmıyorum.Kullanmadığınız hesaplarınızı kapatın uyarısını dikkate almadım herhangi bir kesinti için.Dün hesabıma yatırdığım paranın yarısı İş Bankası tarafından kesinti olarak alınmış.Ki ben hala şirketim için başka bankada vazgeçtim gidip İş Bankası'nda hesap açtırdım.Bu kadar traji komik bir durum.Kesilen paramın kuruşu kuruşuna hesabıma yatırılmasını istiyorum

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Haziran
  11:07

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi