15 Şubat 2014

İş Bankası Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesti

İş Bankası vadesiz hesabıma gelen bir miktar havalenin içerisinden 1. dönem 50 TL 2.dönem 50 TL olmak üzere toplam 100 TL hesap işletim ücreti kestiniz. Ardından müşteri hizmetlerini aradığımda şubenizle görüşün iadesini gerçekleştirebilirler diye söylendi. Ankara Etlik Aşağı Eğlence Şubesinden iade talebi yönünde dilekçe doldurdum 15 gün içerisinde olumlu veya olumsuz dönüş olacaktır diye bilgi aldım. Ancak ne dönüş oldu ne iade oldu illa tüketici mahkemesine mi başvuralım?

Gökhan 86 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan 20 Şubat 2014

    Başka bir bankanın yapmış olduğu iadeyi yapmadı İş Bankası ! ve birden fazla gerekçe gösterdi kredi kartımı iyi ki iptal etmişim diye düşünüyorum artık.

  • İş Bankası Temsilcisi15 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön