22 Ocak 2014

İş Bankası Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesti

1199 şube kodlu 338*** numaralı İş Bankası hesabımın 2013 yılının 2. dönemi belirtilerek 50 TL'lik bir hesap işletim ücreti kesilmiş bulunmaktadır. Bu durumla ilgili öncelikli talebim paranın iade edilmesi çünkü bu hesap benim tarafımdan değil okuduğum üniversitenin İş Bankası ile ortak çalışması sonucu tüm öğrencilere zorunlu tutularak açılmış bir hesaptır.

Ayrıca hesabımdan hiçbir bilgi verilmeden çekilen 50 TL' ye o anda çok acil ihtiyacım bulunmaktaydı. Bu konuya mümkün olan en hızlı şekilde çözüm bulunarak tarafıma dönülmesini istiyorum. Ek olarak aynı hesaba bağlı kredi kartımdan da 20 TL yıllık aidat kesilmiştir.

Sertaç 44 Okunma

Cevaplar

  • Sertaç11 Mart 2014

    herhangi bir olumlu tutum görmedim. Sorunum aynen devam ediyor.

  • İş Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön