İş Bankası Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Aldı.

Kazim S. |

Kredi kullandırım ücretini almak için İş Bankası'nı mahkemeye verdim ve hesabıma yatırmışlar ama bana hiçbir bilgi verilmedi. 2 ay sonra öğrendim hesaba yattığını içinden 100 TL'de hesap işletim ücreti kesmişler neden haber vermiyorsunuz diye gittim şubeye aramışsınızdır dediler. Bu resmen yanıltıcılıktan başka bir şey değil. Tüm bağımı kopardım etrafımdan kimseyi göndermiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kazim S.
  12 Aralık
  10:59

  bu banka tam bir ömür törpüsü

 • Kazim S.
  12 Aralık
  10:58

  yazdığınız cevapla bugüne tam 23 gün oldu ve geri dönüş yapılmadı en kısa süreden kasıt ne

 • 19 Kasım
  09:31

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi