10 Kasım 2014

İş Bankası Hesabımdan Habersiz Para Çekilmiş.

Kartım bende olmasına rağmen 08.11.2014 tarihinde saat 07.22 de vadesiz hesabımdan bilgim dışında 1.500 TL param çekilmiş. Banka sabah aynı saatte bana mesaj yollamış kartı da kapatmış. Müşteri temsilcisiyle yaptığım konuşmadan sonra bana harcama itiraz formu gönderdiler.

Formu aynı gün 17.10 civarı ilgili yere faksladım. Pazartesi günüde konu hakkında savcılığa dilekçe vereceğim. İşin garibi TL olarak para saklamanın en iyi yolunu bankalar olduğunu sanıyordum ama şaşırıp kalmış durumdayım.

Kerem 701 Okunma

Cevaplar

  • Kerem'in Teşekkür Mesajı15 Kasım 2014

    kartımın kopyalanmış olduğu tespit edildi , hesabımdan çekilen parada iade edilecek. başta şikayetimi ilgili makamlara ulaştıran sayın site çalışanlarına, 1 haftalık bir sürede sıkıntımı sonlandıran iş bankası personeline teşekkür ederim.

  • İş Bankası Temsilcisi10 Kasım 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön