12 Eylül 2013

İş Bankası Hesabımdan Habersiz Para Çekilmesi!

İş Bankası'na ait geçen yıl açtığım bir banka kartım var. İş Bankası'ndan önce başka bir bankada hesabım vardı ve babam aracılığıyla İş Bankası'yla görüştük. Burada bize benden hesap işletim ücreti alınmayacağı söylendi ve bu şartla İş Bankası müşterisi oldum. Ancak birkaç ay önce hesabımı kontrol etmek için girdiğimde 50 TL gibi bir ücretin 'Hesap İşletim Ücreti' olarak hesabımdan düştüğünü gördüm. İş Bankası bu durumla ilgilenirse sevinirim.

Ahmet 26 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet12 Eylül 2013

    Sanırım sorunu pek iyi anlatamadım. Başka bir bankanın müşterisiyken babam aracılığıyla iş bankasıyla görüştük ve ek kart çıkartmaya karar verdik. Ek kart çıkartmam için de bir hesabımın da olması gerektiği söylendi ve bunlardan işletim ücreti alınmayacağı belirtildi. Biz hesabımızı açtırıp kartımızı alırken bu şartlarla bu bankanın müşterisi olduk ancak 6 ay sonra hesabımndan işletim ücreti alındığını gördük. Hesap açarken işletim ücretinin alınmayacağını belirtip hesap açıldıktan 6 ay sonra işletim ücretini almanızı savunmanız ironik. Bu durumla ilgilenilmemesi halinde öğrenci hesabı açmayı düşünmeme rağmen bu konuda İş Bankasını tercih etmeyeceğimi belirtmek isterim.

  • İş Bankası Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön