İş Bankası Hesabımdan Bilgim Dışında Çekim Yapılmış.

Aslı Ö. |

07.04.2014 tarihinde 15:30 saat sıralarında hesabımdan bilgim dışında 1.000 TL çekiliyor. 5 dakika sonra İş Bankası'ndan arayıp para çekip çekmediğim soruluyor, bende çekmedim diye bilgi veriyorum. İş Bankası'na gidip direk dilekçemi yazıyorum kartımı bloke ediyorlar. 2-3 defa bankaya gittim ne para yatmış, ne bir doğru düzgün bilgi veriliyor. 15 günü geçti artık doğru düzgün bir bilgi ve paramın hesabıma geri yatmasını istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Kredi Kart Harcama İtirazı Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aslı Ö.
  24 Nisan
  10:49

  önemli olan arayarak bilgi vermeniz.

 • 24 Nisan
  10:32

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi