26 Haziran 2013

İş Bankası Hesabımdan Altı Ayda Bir 50 TL Kesmişler!

2003 yılında açtığım İş Bankası hesabımdan şu ana kadar düzenli olarak 6 ayda bir 50 TL gibi bir rakam kesildiğini fark ettim. Müşteri hizmetlerini arayıp bu tutarın kesilme nedenini sorduğumda "işlemleriniz için hesap kullanım ücreti" dendi. Oysa ki havale veya EFT yaptığımda zaten masrafını yani işlem ücretini ödüyorum. 2003 yılından bu yana tamamen bilgim dışında, sırf bankada hesabım var diye ücret alınıyor olmasına akıl erdirebilmiş değilim.

Yıllık 100 TL vadesiz hesabım var diye hesabımdan "habersizce" para çekilmesini tamamenkötü niyet olarak adlandırıyorum.

Emel 58 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi26 Haziran 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön