İş Bankası Hesabımdan 54 TL Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Ş. Tugrul A. |

Yıllardır kullandığım İş Bankası hesabımdan haziran/2015 dönemine 54 TL hesap işletim ücreti kesilmiştir. Bu haksız ücret kesintisini kesinlikle kabul etmiyor ve iadesini istiyorum. İade edilmediği takdirde İş Bankası hesabımı ve kredi kartımı kapattırarak İş Bankası ile ilişkimi keseceğim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ş. Tugrul A.
  30 Haziran
  13:45

  Banka hiçbir dönüş yapmamıştır. Kredi kartımı kapatma talimatı verdim. Ardından hesabımıda kapatttırıp bu saçmalıklarla artık uğraşmayacağım.

 • Ş. Tugrul A.
  29 Haziran
  14:24

  Halen tarafınızdan bir dönüş alamadım. Çekilen tutarın iade edilmemesi durumunda İş Bankası ile tüm ilişiğimi keseceğimi, artık kullanmayacağımı ve kimseye de tavsiye etmeyeceğimi bilmenizi isterim.

 • 29 Haziran
  09:02

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi