İş Bankası Hesabımdaki Tüm Para Çekilmiş!

Zeynep Selen D. |

Dün gece, hiç alakam olmayan bir ATM'den hesabımdaki tüm param çekiliyor hem de bankamatik kartım ve cep anahtar yüklü cep telefonum benim yanımda olmasına rağmen. Hesabımı işcepten gayri ihtiyari kontrol ettiğimde paramın çekildiğinin farkına varabiliyorum. İş Bankası bankamatik kartımla detay almak istiyorum ancak, kartımın güvenliğim(!) nedeniyle kullanıma kapatıldığını öğreniyorum.

Siz, güvenilirliğinden şüphe ettiğiniz bir işlemi hangi mantıkla ve neye istinaden gerçekleştirirsiniz? Siz, güvenilirliğinden şüphe ettiğiniz bir işlem sonrasında mı aksiyon alırsınız? Kartımı, paramı bir hırsıza teslim ettikten sonra iptal ederek beni neye kime karşı ve nasıl koruyacağınızı düşündünüz?Acil bilgi bekliyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ağustos
  13:56

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi