İş Bankası Hesabımda Para Var İken Ek Hesabımın Faiz Çalışması!

Orhan Ö. |

16.09.2016 son ödeme tarihli kredi kartı ödememi 16.09.2016 tarihinde mesai saatinden sonra EFT yaptığım için ek hesabımdan ödeme yapılmış lakin bir sonraki mesai günü benim ek hesabıma geçmemiş İş Bankası'dan tarafıma gelen telefon mesajı üzerine 22.09.2016 tarihinde Kütahya / Gediz şubesine başvurarak öğrendim ki benim ödediğim para mesai saatini geçtiği için kabul edilmemiş bunun üzerine ek hesaptan ödeme yapılmış ve ek hesapta faiz işletmiş ben 10 yıldan daha uzun süredir İş Bankası'yla çalışıyorum bu durum açıkçası beni rahatsız etti.

Etiketler :

Ş. Ek Hesap

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ekim
  10:53

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi