03 Nisan 2013

İş Bankası Hesabımda Benden Habersiz İşlem Yapılıyor Para Kesiliyor!

İş bankası hesabımdan daha önce benden habersiz SOS talimatı ve Otomatik fon alımı diye bir haraketlilik oldu birden paramın kaybolduğunu ve benden habersiz fon alınarak faiz işletildiğini öğrendim. Şubeye gittim ve iptal edilmesini söyledim iptal edildi denildi. Benden habersiz paramın haram bulaştırıldığı yetmezmiş gibi şimdi birde portföy firmanı adı altında 4. 5 lira kesinti yapılmış.

Erdinç 765 Okunma

Cevaplar

 • Erdinç 30 Ekim 2013

  Kesinlikle hayır...

 • Erdinç 26 Temmuz 2013

  Firma geçiştirmekten başka birşey yapmadı...

 • Erdinç 03 Nisan 2013

  İşbankası benden habersiz fon alım talimatı yaptığı hesabımdan kestiği 4.5 lirayı iade etmek için ayağına çağırdı kesilen para posta parasıdır iade edilmez ama bir daha olmasın dedi. Yazıklar olsun ki sizin bankanızda parasını barındıran bana. Paramı iade edeceksin İşbankası 1 kişiden 4.5 alırsın 1000 kişiden habersiz 4 bin 500 alırsın. PARAMI GERİ VER İŞBANKASI HEMDE AYAĞINA ÇAĞIRMADAN.

 • İş Bankası Temsilcisi03 Nisan 2013

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön