İş Bankası Hesabıma Bloke Konması!

İsmail Ç. |

İş Bankası'nın maaş müşterisiyim. Hesabıma bloke konulduğunu haricen öğrenmiş bulunmaktayım.Konu ile müşteri hizmetleri aradım; fakat bana yardımcı olmadılar. Maaşıma neden bloke konulduğu veya bloke konulduğu bilgisi verilmemiştir. Yaptığım araştırmalarımda herhangi bir adli vakaya karışmadığım da bilgilerim dahilindedir,bildiğim yada görünürde bulunan herhangi bir borcumda yoktur, 1 saniye ara ile hesabıma bloke konulup 1 sn sonra bloke kaldırılmış aynı dakikada bir başka bloke açıklaması eklenmiştir,eğerki haksız yere yada yanlışlık yapılıp bloke konulmuş ise tüm yasal haklarımı kullanmaya başlayacağım.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail Ç.
  17 Mayıs
  20:36

  şikayetim aynen devam etmekte iş bankası hatasını tekrarlamaktadır,

 • 14 Mayıs
  17:42

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi.

  Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi