20 Mart 2013

İş Bankası Hesabı Kapatmayıp Hesap Ücreti Almış!

İş bankası dilovası şubesinde kullanamadığım bir hesap vardı.Sonra derincedeki işbankasında bir hesap daha açtırdım.Bu hesaba dilovası şubesindeki kredi kartı ve esnek hesabın aktarılması için ve dilovası şubesindeki hesabın kapatılması için gerekli başvuruları yaptım.Kredi kartını aktarıp esnek hesabı yeniden açtılar.

Fakat dilovası şubesindeki hesabı bir türlü kapatmadılar.Bu saydıklarım 1,5 senelik toplam sürede olan olaylar.Ben yanlışlıkla 1-2 kere derince şubesindeki hesaba para aktarıyorum diye dilovasına eft yapmışım.Hesabı 1-2 kere kullanmışım.Üstüne birde kullanmadığım ve kapatmadıkları hesaba işletim ücreti kestiler.İadesini talep ediyorum.Tüketici hakem heyetine başvuracağım.

Aytaç 94 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi20 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön