06 Eylül 2013

İş Bankası Hesaba Para Yatırmada Ücret İstiyor!

03.09. 2013 günü İstanbul Sefaköy ticari şube geçen İş Bankası şubesine gittim, ( banka önünde bulunan her iki ATM'nin de arızalı olması sebebiyle ) elimde eşime ait olan bankamatik kartı ile eşimin hesabına para yatırmak istediğimi ancak Sefaköy şube hesabı olduğundan burada para yatırıp yatıramayacağımı sordum, yatırabileceğimi söylediler.

15:08 de girdiğim bankada yoğunluktan dolayı 16:20 ye kadar bekledim. Sıra bana geldiğinde görevli kişi bu işlem için 43.25 TL havale parası istedi. Bende sorduğumu onun için beklediğimi söyledim,ancak işlem yapılmadı. Diğer bankaya giderek 16:38 den 17:15 e kadar orada bekledim. Eşim olmadığı için burada da 5 TL ücret istendi, yasa gereği diye işlem yapılmadı.

Tekin 53 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön