İş Bankası Hayat Sigortasının İadesi Yapılmadı..

Ökkeş Y. |

04/12/2014 tarihinde İş Bank Gaziantep Şubesinden çekmiş olduğum 24 ay vadeli tüketici kredimi vadesinden önce 15/12/2015 tarihinde kapattım. Erken kapattığım kredimin sigorta poliçesinden arta kalan bakiyemin hesabıma aktarılması için 15/12/2015 tarihinde dilekçe şubeye gönderilmiş olmasına rağmen halen hesabıma herhangi bir ödeme yapılmamıştır,tutarın iadesini rica ederim.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Aralık
  16:21

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi