İş Bankası Hayat Sigortamı Yenilemiyor.

Canan Ü. |

İzmir Kemalpaşa şubesinden 4 yıl önce kullanmış olduğum konut kredimin hayat sigortasını yenilemiyor. Hayat sigortamın yaşadığım sağlık problemleri nedeniyle yenilenmediğini ve kasti olarak işlerin olmadığını düşünüyorum. 3 yıl boyunca bana bir hastalığın varmıdır diye sormayan İş Bankası öyleyse 3 yıl boyunca benden aldığı hayat sigorta bedellerini iade etsin. Konuyla ilgili tarafıma bilgi verilmesini acil olarak talep ediyorum.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Nisan
  10:01

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi