İş Bankası Havaleyi Havuzunda Bekletiyor.

Sezer Ö. |

17.9.2015 tarihinde kredi kartımla yaptığım alışveriş için satış iptali ve para iadesi talep ettim, satışın iptal edilip iadenin yapıldığı üç iş günü içinde hesabımda olacağı söylendi ve bana bir referans numarası verildi bu numarayla iade durumunu sorgulatabileceğim belirtildi. Buna rağmen aradan 9 iş günü geçti ve hala iade gerçekleşmedi. İadenin yapıldığı siteyle iletişime geçtim ve iadenin yapıldığını teyit ettirdim. İki taksit iptal edilmiş durumda, fakat para iadem hala yapılmadı. İş Bankası havuzunda bekletiliyor. Gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sezer Ö.
  10 Ekim
  18:05

  Söz konusu şikayetim hala devam etmektedir ve sorunum çözülmüş değil.

 • 01 Ekim
  13:21

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi