Şenol A. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler.

İş Bankası Havale Ücreti Kesti.

Şenol A. |

İş Bankası ile uzun yıllardır çalışıyorum. Nerede ise 5 yıl oldu ve internet bankacılığını aktif olarak kullanıyorum. Ancak son zamanlarda ısrarla havale ücreti almaya devam etmesi benim kartımı iptal etmeme sebep olacak.

Bakın EFT demiyorum, eft bir nevi ama havale gibi masrafsız bankayı meşgul etmeyen işlemden bile para talep etmesi insanın zoruna gidiyor. EFT ücretlerinde ki fahiş rakamlarda da ısrarcı olmalarından dolayı da şikayetim var!

Etiketler :

Havale- Eft

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şenol A.
  23 Mart
  14:21

  Teşekkürler.

 • 31 Temmuz
  11:55

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi