İş Bankası Hatasını Düzeltmiyor!

Yağmur Ç. |

Kopyala yapıştır yaptığınız için ben teşekkür ederim. Ne gün verebiliyorsunuz ne doğru dürüst cevap verebiliyorsunuz. Sizden kaynaklanan bir nedenden dolayı ben mağdur olmak zorunda değilim. Koskoca ''İş Bankası '' hem kendinden kaynaklanan sebeplerden dolayı beni bankadaki paramdan ediyor hem de belli bir gün veremeden 2 hafta 90 gün arası belli olur deniliyor.

Hatanızı biran önce düzeltin. 750 lira parayı yatıramıyor musunuz yazık o zaman size. İnsanlara 1 gün geçtiği anda faiz koymayı ve almayı biliyorsunuz. Bu parayı da en kısa zamanda ödemeyi bileceksiniz o zaman. Hesapta halkın bankasısınız.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Eylül
  10:54

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi