İş Bankası Hatalı EFT'de Sorun Yaşadım!

Oyku Y. |

İnternet üzerinden gerçekleştirdiğim EFT'yi tutarı yanlış girdiğim için anında müşteri hizmetlerini arayıp iptal ettirmek istedim. Büyük uğraşlardan sonra müşteri hizmetleri yetkilisine ulaştım ve kendisi bana düzeltme için bankama gitmem gerektiğini söyledi.Ya başka şehirde olsam, ya başka ülkede olsam? Bu ne saçmalıktır, internetten her şeyi yap ama düzeltmeleri müşteri hizmetleri bile yapamasın. Hala şoktayım, bu bence büyük eksiklik ve dahası ayıp.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Şubat
  14:20

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi.

  Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi