İş Bankası Harcamaya İtiraz!

Işıl İmge G. |

7 Aralık 2015 tarihinde şahsımın bilgi dahilinde olmadan Booking.com adlı internet sitesinden benim adıma sadece kart numaram ve son kullanma tarihi bilgilerimi kullanarak 714.41 TL'lik alışveriş yapılmış. Bu alışveriş bana mobil onay kodum, kart cvv2 kodum sorulmadan ve hatta 1000 TL olan kart limitim 378,55 TL aşılarak yapılmıştır. Bu harcamanın en kısa zamanda geri iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Işıl İmge G.
  24 Şubat
  23:55

  Dilekçemi 19 Aralık 2015'te geri çekmiştim siz de beni iki kez arayıp onay almıştınız, buna rağmen parayı geri yatırmışsınız. Bankanız yüzünden yararlandığım hizmetin parasını ödememiş konumuna düştüm. 16 Şubat 2016'dan beri her gün bankanızı arayıp otelin parasını geri yatırmanızı rica ediyorum. İncelemenin 1 ila 7 gün içinde sonuçlanacağını söylemiştiniz ancak bugün 25 şubat yani 9 gün oldu. Otel mail atıp hakkımda yasal işlem başlattığını, daha fazla para ödemek zorunda kalacağımı ve en önemlisi polisle bilgilerimi paylaştınığı söyledi. Hakkımda açılan davadan ve suç duyurusundan kanaatimce bankanız sorumludur.

 • 10 Aralık
  09:15

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi