27 Ekim 2016

İş Bankası Harcama Yapmadığım Halde Borç Geliyor.

Toplam 80 -90 küsur lira borcum vardı. Bankamatikten baktığımda hepsini yatırdım. Sonuç toplam borç dediğimiz şey 3-5 ayın toplamı değil mi? Ee bende buna bakarak borcumun hepsini yatırdım elime para geçtiği için ve borcumu sıfırladım. Daha sonrasında ayın 22 'sinde kesim tarihinde borcumu 0 TL olarak bıraktığım halde, hiçbir harcama yapmadım borcu kapattıktan sonra.

Bu ay şok oldum. Borcunuz 13 küsur lira yazıyordu bankamatikten baktığımda. Borcumu ödediğim halde sonradan nasıl borç geliyor? Böyle bir saçmalık yok. Şubeye gidiyorum ( Nevşehir'deyim) memur ilgilenmiyor bile. Hep bahaneler üretip, parayı yatırmam için zorluyor, açıklamaları tatmin edici değil. Hesapladığımdan fazla para gelmişti önceki harcamalarımda ve bunun için kapatma kararı aldım. Borcumu ödeyip kapatma hayali kurarken yine borç geldi havadan.

Sedat 330 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi27 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön