İş Bankası Harcama İtirazımı Yavaştan Alıyor ve Bilgi Vermiyor!

Cem A. |

Son 4 hanesi 8581 olan adıma kayıtlı İş Bankası kartımdan 2.186 TL tutarında norma bilgisayardan çekim oldu ve 04.11.2015'de hizmet ve mal almadığım için dilekçe ile başvurdum ve bu firmadan charge back başlatan binlerce insandan biriyim diğer tüm bankalar geri iadeleri yapmışken İş Bankası 1 tane bilgi mesajı bile atmadı bu kadar ilgisizlik olmaz. İş Bankası ile devam etmeyi düşünmüyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cem A.
  24 Kasım
  13:02

  Hala ietişime geçilmedi dediğim gibi inanılmaz ilgisizler.

 • 21 Kasım
  15:46

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi