İş Bankası Harcama İtirazım İşleme Alınmadı!

Samed Y. |

Yaklaşık 40 gün önce 4543 *** 7506 No.lu kredi kartımdan yaptığım harcama itirazım işleme alınmadı. Yapılan işlemler tarafından yapılmamıştır ve harcama itirazım hakkında çok detaylı bilgi verdim işlemler bana ait olmadığı halde chargeback yapmayan banka beni mağdur duruma düşürüldü.

Yapılan işlemler ile hiçbir ilgim yok. İşlemlerin yapıldığı şirketten fatura alın kanıtlayın benim yaptığımı o zaman öderim borcumu. Şirketi araştırdığımda 3D'siz işlemler yapıldığını ve yasadışı işler yapan bir şirket olduğunu öğrenmiş bulunuyorum. İtirazım işleme alınmaz çözüm bulunmaz ise mahkemeye başvurup T.C İş Bankası bankasını yasadışı sitelere para aktarımı sağlamaktan şikayet edeceğim.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Şubat
  13:21

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi