27 Temmuz 2013

İş Bankası Harcama İtiraz Formu!

05-07-2013 tarihinde, İş Bankası Adapazarı şubesine bıraktığım harcama itiraz formu ile ilgili, olumlu ya da olumsuz bir yönde geri dönüş olmadı. Müşteri Hizmetlerini arayıp sorduğumda "harcama itirazlarına ayrı bir birimimiz bakıyor, bizim o konuda bir bilgimiz olmuyor, sonuçlandığında size geri dönüş yapılır" deniyor.

Adapazarı şubenizde harcama itiraz formumu teslim alan görevlinin bile itirazımı gerekli birime iletip iletmediği belli değil. Üstünden 20 günden fazla bir zamanın geçtiği itiraz ile ilgili hala geri dönüş sağlanmamış olması, müşteri memnuniyetsizliğini doğurmaktadır. Gereğinin ya da bilgilendirmenin yapılmasını istiyorum.

Serkan 1.780 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi27 Temmuz 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön