17 Kasım 2015

İş Bankası Harcama İtiraz Dilekçesi Hakkında.

İş Bankası kredi kartı ile yaptığım internet alış verişi sonrası firmanın iflas ettiğini öğrendim. Ürün tarafıma ulaşmadı ve kartını kullandığım bankama (İş Bankası) harcama itiraz formu gönderdim. 2 Kasım 2015 tarihinden bugüne hiçbir gelişme yok. 180 iş günü sürebilir gibi yuvarlak cümleler müşteri hizmetleri tarafından sözlü olarak beyan edildi.

Benden 6 taksit ile alamadığım ürünün borcunu banka (İş Bankası) alıyor. Diğer bankalarda aynı durum da olan insanların mağduriyeti giderildi ve geçici de olsa paraları hesaplarına iade edildi. Bu iş bitsin İş Bankası ile bir daha asla çalışmayacağım şikayetçiyim.

Gürkan 114 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi17 Kasım 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön