İş Bankası Harç Dekont Yedeği!

Ece D. |

Bugün İş Bankası Kuşadası şubesini aradım ve iletişim sorunu yaşadığım bankacı hanımefendi bana eskiye dönük harç dekontlarının tarihini ve zamanını bilmediğim için harç dekontunu veremiyoruz dedi diğer bankalar böyle sorun çıkartmıyor imiş ve ben bu yüzden okuldan mezun olamıyorum sonuçta nereye yatırdığım belli şubeyi biliyorum buna bir çözüm bulunması lazım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Eylül
  09:58

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi