İş Bankası Halka Ait Yolu Parselleme ve Personel Davranışı!

Erdinç Ö. |

İş Bankası İzmir Bostanlı şubesi; şube önünde belediyeye ve halka ait olan yola duba malzemesi koyarak araç parkı oluşturmaya çalışmışlar. Zaten park sorununun olduğu bir bölgede vergisini verdiğimiz yolu ve park alanını kullanamamaktayız. Bu şekilde aracımızı şube önüne park etmek isterken koyulan dubaya çok yaklaşmamız sebebi ile şubenin güvenlik personeli tarafından küfür edilerek uyarıldık! Ve daha geriye park etmemiz söylendi.

Şubenin güvenlik görevlisine bu yetki kim tarafından ve nasıl verildi ilginç! Ve şubeye ait olmayan bir alana şube nasıl hak sahibi olabiliyor? Bostanlı gibi nezih bir semte ve şubeye bu şekilde bir güvenlik görevlisinin çalışması ise çok ilginç.

Etiketler :

Şube Fiziki Şartlar Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Kasım
  11:31

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi