İş Bankası Halen Özür Dilemedi.

Bülent Y. |

İş Bankası; bilgim, talimatım olmadan; hesabımı; başka bir şubeye taşıması konusunda; şikayet yazmış; özür beklediğimi dile getirmiştim. Aradan bir ay geçti ne bir özür; ne de bir arama?
tam aksine; özrü kabahatinden büyük sözünü yerine getirdiler ve benim özür beklememe; sanki bu durumu onlara ben yaşatmışım gibi; bana 08507240724 numaralı; her zamanki standart numarayı ve standart cevabı layık görerek... Bizi arayın diyorlar...

İş Bankası yetkilileri bilgim ve talimatım olmadığı halde; hesabımı başka bir şubeye nakil ettiğiniz için; özür diliyorum. 80 yıllık tecrübe koskoca İş Bankası.Bu durumda bir müşteriden özür diler mi? Müşteri özür diler!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Şube Hesap İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bülent Y.
  23 Aralık
  05:10

  HALEN BİR ÖZÜR BEKLEMEKTEYİMMM

 • 22 Aralık
  13:43

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi